درباره ما

تاریخچه ما

گروه صنعتی وفادوست پس از مطالعات و تحقیقات  محیطی و میدانی و سال ها فعالیت مستمر در زمینه تهیه، تولید، توزیع و صادرات مواد اولیه شیمیایی و پلیمری مورد نیاز صنایع داخلی، و به پشتوانه سه دهه تجربه اندوزی و نیاز سنجی علمی، در زمینی بمساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع با سرمایه ای بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال احداث گردید.

این شرکت با توکل بر خداوند متعال، و با دعوت از نیروی جوان و کارشناسان با دانش و متخصص و نیز بهره گیری از تکنولوژی منحصر بفرد و تجهیزات فنی روز دنیا، با اشتغال بیش از ۲۰۰ نفر در شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی واقع در کلانشهر تبریز درسال ۱۳۹۰ رسما فعالیت خود را آغاز نمود.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن

گروه صنعتی وفادوست

شرکت های زیرمجموعه

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

گروه صنعتی وفادوست مفتخر است بعنوان یکی از کاملترین و مجهزترین واحدهای صنعتی کشور در عرصه تولید محصولات پلیمری با رعایت استانداردهای بین المللی و کیفیتی کم نظیر، محصولی قابل رقابت با بازارهای اروپایی تولید نماید.

ماموریت و رسالت اصلی ما، حضور بیش از پیش در بازارهای جهانی و تاثیرگذاری حداکثری در صنعت پلیمر و پلاستیک است. علاوه بر این، چشم انداز و هدف ما در توسعه شرکت، برافراشتن نام محصول ایرانی در بازارهای پنج قاره دنیا می باشد.

  • ساخت و سازسیستم های خبره و مدرن
  • محیط زیستمدیریت پسماند
  • ماشین الاتجابجایی تجهیزات
  • خدمات برقفروشگاه های منبع برق

استاندارد و گواهینامه ها

مشاهده

نتایج ما

برخی از نتایج ما در طول سال ها فعالیت مستمر و تجربیات ارزشمند این چنین است.

481+مشتریان داخلی
112مشتریان خارجی
25تجربه (سال)
8000+محصول تولیدی در سال (تُن)

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

تولید فیلم های پلی اتیلن

ما در این مجموعه تمام نیازهای شما به انواع فیلم های پلی اتیلن در ضخامت ها و رنگ های مختلف برطرف می کنیم.

انواع فیلم های محافظ

با استفاده از بروزترین فناوری های جهانی، فیلم های محافظ خودچسب و پشت چسبدار را برای سطوح مختلف مثل ورق های پلی کربنات، های گلس، سطوح شیشه ای و استیل و … فراهم می کنیم.

انواع فیلم های چاپدار

فیلم های مبتنی بر پلی اتیلن بر حسب نیاز سفارش دهنده، در طرح های کاملا سفارشی چاپدار می شوند. فرآیند چاپ توسط پیشرفته ترین دستگاه های چاپ مثل چاپ هشت رنگ فلکسو و …  با کیفیتی بی نظیر ارائه می شود.

پشتیبانی همه روزه

تیم فروش و پشتیبانی مجموعه، هفت روز هفته آمادگی پاسخگویی و مشاوره رایگان در خصوص محصولات را دارد. جهت دریافت مشاوره و اطلاع از جزئیات فنی محصولات تولیدی، می توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.