شرکت فرآیند توسعه پلیمر

شرکت فرآیند توسعه پلیمر، با هدفی متعالی در جهت تامین کالاهای اساسی با موضوع فیلم محافظ (protective film) قدم های پایداری برای محافظت از سطوح حساس و یا ساختاری در دو نوع فیلم محافظ روکش دار و فیلم محافظ بدون روکش ( Coated protective film &   Non coated protective film) انجام داده است. فیلم های محافظ مجموعه ما ( خود چسب و پشت چسبدار ) متناسب با نیازهای فردیِ محصولات شما و با رعایت الزامات استاندارد جهانیِ فیلم های محافظ، طراحی و تولید می شود. مجموعه ما برای تمامی محصولاتی که به بسته بندی خود اهمیت ویژه ایی قائل بوده و تلاش در کسب رضایت مشتریان خود در بازار داخلی و خارجی هستند، فیلم هایی با ساختاری مناسب و کیفیتی بسیار بالا، بصورت چند لایه در رنگ های شفاف و رنگی تولید و به مشتریان با خدماتی نوین ارائه می کند.

 

 

 

ویژگی فیلم های محافظ

 فیلم های محافظ شرکت فرآیند توسعه پلیمر ، به دلیل اکسترودر بودن و انعطاف پذیری و بر اساس نوع دستور العمل و وزن مخصوصِ پوشش، و همچنین به دلیل استفاده از کوپلیمر PE مجهز به لایه های چسب تولید می شوند تا در دمای محل تولید و کنترل مقدار چسبندگی بر روی محصول ، نقش خود را به عنوان محافظِ آیده آل فراهم آورد.

 


اصالت فیلم های محافظ

تکنسین های ما در هر مرحله از فرآیند تولید، از آزمایشات فنیِ دقیق بر روی تک تک لایه های فیلمِ محافظ، مقدار چسبندگی مناسب بر روی سطوح صاف و یا ساختاری و همچنین عدم تاثیر گذاری بافت فیلم بر روی محصول انجام می دهند. فیلم های محافظ ما با کیفیتی رقابتی در دو نوع ، خود چسبدار Non coated protective film و پشت چسبدار Coated protective film  از چسبندگی کم تا زیاد و تاثیر خنثی بر روی پوشش های بسیار حساس در لایه هایی چند گانه محافظت می کند.

 

 

 

برندینگ در فیلم های محافظ

یکی دیگر از کارکردهایِ مکمل فیلم های محافظ مجموعه ما ، استفاده آنها به عنوان رسانه تبلیغاتی و برندینگ محصولات شماست . شما می توانید با استفاده از متخصصان و ماشین آلات پیشرفته مجموعه ما ، طرح دلخواه خود را بر روی فیلم های محافظ در رنگ های منتخب ، با کنتراست های دقیق طی فرآیند های تخصصی چاپ کنید . ویژگی چاپ فیلم هایِ محافظِ ما ، مقاوم در برابر سایش و ضد خش می باشد که با یک لاکِ با کیفیت بالا در یک لایه مخصوص قرار می دهیم تا از عنوانِ برند و محصولات شما به صورتی زیبا و ماندگار محافظت بکند.

 

 

تعهدات زیست محیطی در تولید فیلم های محافظ

مجموعه ما ، در تعهدات خود در برابر آلودگی و آسیب های احتمالی در فضای داخل و خارج از انبار، و حین حمل و نقل نیازهای زیست محیطی و همچنین اقتصادی مشتریان خود در هر فصلی از سال عمل می کند.

 

 

نکات مهم در نگهداری از فیلم های محافظ

نگهداری فیلم های محافظ (protective film) ، در انبار از طریق دستورالعمل های مهم و حائز اهمیت ، برای در امان ماندن رول ها از هر آسیبی به موارد عنوان شده وابسته می باشد :

به دلیل ترکیبات شیمیایی و مواد پلیمری استفاده شده در فیلم های محافظ ، بهتر است از انبار کردن طولانی مدت آن خود داری بکنید. همچنین جهت جلوی گیری از تغییر ظاهری رول های فیلمِ محافظ ، بصورت افقی در انبار چیده شود. از قراردادن فیلم های محافظ ، در معرض نور مستقیم آفتاب جلوگیری و در محلی خشک و بدور از رطوبت – در دمای 20 الی 25 درجه سانتی گراد نگهداری بشود. دقت بفرمایید قبل از استفاده از رول های فیلم محافظ ، تا زمان استفاده آن بر روی سطوح محصولات، به دلیل در امان ماندن از آسیب های محیطی از بسته بندی آن خارج نشود.

فیلم های خودچسب و پشت چسبدار

 

به ما بگویید از چه چیزی می خواهید محافظت بکنید. ما فیلمِ محافظ مناسب با کیفیتی بسیار بالا با کم ترین لکه های ممکن و بدون اثر گذاری بر روی محصولات شما طراحی و تولید خواهیم کرد. فیلم های محافظِ ما ،  شما را با تصاویرِ گرافیکیِ دلخواتان، با بیشترین کنتراست با لاک های اختصاصی چاپ خواهیم کرد تا در برابر اشعه های خورشیدی و آب و هوای متفاوت از سال دچار سایش و خش نباشند. ما به لطف و شایستگی مشتریان و سالها تجربه و انعطاف پذیری، می دانیم که کدام یک از فیلم هایِ محافظ ، مناسب محصولات شماست. و تلاش ما حاصل دانشی است که به بسته بندی های نو آورانه و سازگار با محیط زیست را توسعه داده ایم و برای همین هدف متعالی همیشه در حال تحقیق و توسعه پایدار هستیم .

کیفیت ، اطمینان ، ایمنی محصول ، محیط زیست ، ماندگاری با فیلم های محافظ فرآیند توسعه پلیمر

اهداف بلند مدت شرکت فرآیند توسعه پلیمر

شرکت فرآیند توسعه پلیمر

ما به تولید تخصصی فیلم های محافظ ( خود چسب و پشت چسبدار ) می اندیشیم 

 

ما در مجموعه فرآیند توسعه پلیمر ، با تولید پیشرفته ، تجزیه و تحلیل و امکانات آزمایشگاهی خود، استاندارد های ارزشی را بوجود می آورده ایم. محصولات ما با دقت و برنامه ریزی دقیق حاصل
می شود. تکنسین های ما ، از آنالیزهای جهانی و ISO 9000  مربوط به کیفیت ، در هر مرحله از تولید بدقت بررسی می شود تا رضایت مشتری همسان با اهداف مجموعه در یک قدم و در یک مسیر باشد. ما در هدف ، یکی شده ایم تا با توانایی شرکای خود در گروه صنعتی وفا دوست ( فرآیند توسعه پلیمر – فرایند شیمی صدرا ) طبق استاندارد صنعت چاپ و بسته بندی ، برش و چاپ و همچنین صنعت تزریق خدمات منحصرد بفردی را به مشتریان خود در بازار داخلی و بین المللی ارائه بدهیم.

 

 

ما نسبت به اهدافمان تعهد داریم…

 

شرکت فرآیند توسعه پلیمر ، با بهره گیری از راه حل های نو آورانه ، با در نظر گرفتن اینکه شما بدنبال یک استاندارد می باشید ، فیلم های محافظ خود را ( پشت چسبدار و خود چسب ) ، از مواد درجه یک تامین و با تولید فیلم های خاص در ابعادی تعریف شده برای یک محصول بسیار حساس، نقشی اساسی در صنعت بسته بندی را ایفاء می کند. طبیعی است صلاحیت فیلم های محافظ ما،  از پیشرفته ترین ماشین آلات، مشاوره های فردی، پشتیبانی از خدمات مشتریان و سالها تجربه ، سرچشمه میگیرد. هدف ما ارائه فرصت های گرانبها همچون صرفه جویی در زمان و تامین فیلم های محافظ با کیفیتی بسیار بالا و با هزینه های بسیار کم در مقابل محصولات خارجی به مشتریان داخل کشور می باشد. تعهد تکنسین های ما ، در هر زمان با استقبال از سوالات شما مشتریان، همراه خوبی در راستای اعتماد سازی و خدمات پس از فروش خواهیم بود.

 

 

 

اهداف شرکت فرآیند توسعه پلیمر

 

ما خود را در زمینه مدیریت پایدار مسئول می دانیم. همانا که پایداری یکی از عناصر مهم و سیاست های ما در بلند مدت می باشد. موفقیت و راه حل های نو آورانه گامی مهم است برای یکی شدن با چالش های متنوع در صنعت بسته بندی که برای مجموعه ما ، زنجیره ای از ارزش آفرینی های نوین است. بهینه سازی صنعت بسته بندی برای مشتریان ، جزو اولویت های پایدار ماست. ما از دانش و فن آوری پیشرفته توسعه و فروش سیستمی خود استفاده می کنیم تا فعالیت های متعهدانه و مسئولیت های اجتماعی خود را به نسل های آینده تحویل بدهیم.

 

پیروز و پایدار باشید.